Kennen jullie The HappyGirl?

Ik weet het, het klinkt misschien een beetje vreemd dus laat me vanaf het begin beginnen.

Veel gamers kennen Major Nelson wel, ook wel bekend als Larry Hryb maar kennen jullie zijn vrouw The HappyGirl?
Zij heeft een blog The Happygirl Experiment waarbij zij eigenlijk vooral veel blogs plaatst over dingen die mensen opvrolijken. En ik moet zeggen, ik bezoek haar blog eigenlijk dagelijks, gewoon uit nieuwsgierigheid en het blog is zo vrolijk en positief :).
Vooral haar blogpost over kerstmis dit jaar.  Dit jaar heeft zij samen met Larry besloten om Kerst anders te vieren. In plaats van dat ze elkaar geschenken zullen geven hebben zij besloten om dit jaar iets goeds te doen voor anderen.
Het eerste wat ze deed was naar Dunkin Donuts gaan en daar in eerste instantie voor 10 personen ontbijt te kopen. Echter na 10 mensen was haar budget op de speciale App nog niet op dus werden het er uiteindelijk ongeveer 30!!! Een klein gebaar x30 dus, iets wat sommige mensen weinig kon schelen maar voor velen een verschil maakte :), voor sommigen is het namelijk een traktatie om eens in de zoveel tijd iets te kopen bij een tent als Dunkin Donuts of Starbucks.

Het tweede geschenk wat ze kocht was kisten vol voedsel en een “doggy bed” voor de honden in een “no-kill” asiel waardoor de honden een beetje extra verwend worden terwijl ze wachten op een nieuw baasje :).

Ik moet zeggen dat het best inspirerend werkt :), waarschijnlijk zal ik volgend jaar bij wijze van spreken aan mijn budget een zesde en zevende persoon toevoegen wat eigenlijk puur een donatie is voor een goed doel :).